Ритуальні послуги у Києві та області

Ритуальная служба Киева

Наші телефони цілодобово:

(044)209-19-79; (067)500-17-01; (093)799-66-76.

Траутні хрести

Навіщо потрібні Ритуальні хрести

Традиційний надгробний хрест є найважливішим атрибутом на похороні для наших співвітчизників православної віри. Ще до прийняття християнства хрести застосовувалися всюди, а люди, які вірують у Христа, роблять установку хреста обов'язковим на місце поховання. Після року дерев'яний хрест підлягає заміні на постійне надгробок у вигляді ритуального пам'ятника чи металевого хреста.

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, ціни на товари уточнюйте у нашого ритуального агента!В асортименті є дерев'яні хрести з різних порід дерева.

Наш ритуальний агент допоможе вибрати надгробні хрести виходячи з Ваших побажань та можливостей, починаючи від економ класу та закінчуючи елітними та престижними хрестами. Надгробні хрести на основі класичних хвойних порід вважаються дешевшими за ціною, але це у свою чергу не робить їх менш якісними. Хвойне дерево вважається досить міцним і не піддається швидкому старінню. Крім сосни може бути використана ясен, клен, вільха чи дуб. Зрозуміло, що ці породи, а саме дуб, за ціною стоять на порядок вище, а якщо ще надати обробку або шліфування, то вийде хрест елітного класу.

Похорон, безсумнівно, є найнеприємнішою частиною нашого життя. Втрату близької та коханої людини переживати завжди непросто. І всяка допомога в такі моменти цінується набагато важливіше. Проведення церемонії, збирання людей, не забуваючи ні про що в метушні з вантажем на душі проводитися досить складно.

Правильно організувати церемонію та вибрати надгробні хрести Вам допоможуть наші досвідчені ритуальні агенти, для яких надання таких речей як ритуальні послуги є відповідальною справою, з якою вони стикаються щодня. За Вашим бажанням вся турбота про похорон може лягти на співробітників нашої служби «Ритуал Сервіс». Вся турбота, починаючи з вибору труни, хрестів, ритуальних вінків до запрошення гостей та організації поминок. А ви у свою чергу зможете в цей час зрадити себе скорботи.

Контакти

Ритуальна служба «Рітуал-Сервіс»

Ритуальні послуги в Києві та області, оформлення всіх документів та організація похорону, ми працюємо цілодобово!

Наша адреса: м. Київ Вул. Ольжича 21

Наші телефони:

☎(044) 209 19 79; ☎(063) 446 41 20;

☎(093) 799 66 76; ☎(067) 500 17 01.

office@ritual-service.kiev.ua