Ритуальні послуги у Києві та області

Ритуальная служба Киева

Наші телефони цілодобово:

(044)209-19-79; (067)500-17-01; (093)799-66-76.

Транспорт

Навіщо потрібний ритуальний транспорт

Щоб здійснити перевезення тіла покійного необхідно мати спеціальний ритуальний транспорт. У цьому полягає один із найважливіших компонентів нашої компанії, надаючи ритуальні послуги. Спираючись на можливості та побажання, Ми зможемо надати Вам будь-який варіант, який задовольнить Ваш запит.

Важливим ключовим моментом є організація проходження похорону без будь-яких непорозумінь та накладок. Саме з цієї причини ми акцентуємо величезну увагу на кваліфікацію водіїв, а також постійно підтримуємо ритуальний транспорт у відмінному технічному стані та чистоті.

Ритуальний катафалк у Києві

У нашому асортименті є елітні моделі катафалків, починаючи від бюджетних та містких, закінчуючи розкішними та надійними ритуальними автобусами, на яких ми здійснювали проводи в останню путь.

Ритуальний катафалк у Києві

Водії наших катафалків успішно пройшли стажування, а також ретельний відбір за особистісними та професійними якостями, перед тим, як були допущені до керування ритуальним транспортом. Весь ритуальний транспорт знаходиться в бездоганному технічному стані, а при нагоді аварії або поломки в резерві завжди є запасна машина.

Ритуальний катафалк у Києві

У наявності також є пасажирські мікроавтобуси для перевезення різної кількості людей, які підбираються в залежності від того, скільки бажаючих хочуть відвідати поховання на цвинтарі. Крім катафалків, у нас є спеціальні мікроавтобуси з обладнаним подіумом для труни, а також пасажирськими кріслами навколо нього – щоб близькі змогли супроводжувати покійного в останню путь.

Ритуальний транспорт у Києві

Коли Ви звертаєтеся до нас, завжди пам'ятаєте — ми співчуємо Вам та Вашому горю, допомагаючи провести близьку людину гідно в останню путь.

Контакти

Ритуальна служба «Рітуал-Сервіс»

Ритуальні послуги в Києві та області, оформлення всіх документів та організація похорону, ми працюємо цілодобово!

Наша адреса: м. Київ Вул. Ольжича 21

Наші телефони:

☎(044) 209 19 79; ☎(063) 446 41 20;

☎(093) 799 66 76; ☎(067) 500 17 01.

office@ritual-service.kiev.ua