Ритуальні послуги у Києві та області

Ритуальная служба Киева

Наші телефони цілодобово:

(044)209-19-79; (067)500-17-01; (093)799-66-76.

Траутні вінки

Ритуальні вінки у Києві

Траурні вінки є одним із атрибутів похорону, вони служать для прикраси місця поховання, ритуальних залів, жалобних подіумів. Разом з тим вінки несуть у собі і символічне значення, - це як останній дар близькій дорогій людині, останнє «вибач». Жалобними букетами, композиціями з квітів ми висловлюємо нашу любов і повагу до покійного, а також незрівнянний біль і скорбота від втрати.

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні, ціни на товари уточнюйте у нашого ритуального агента!Ритуальні вінки з живих квітів

«Ритуал Сервіс» пропонує великий асортимент вінків із живих квітів у Києві. Для створення композицій застосовуються троянди, лілії, гвоздики та інші квіти. Жалобні вінки з живих квітів найчастіше складаються з різних видів рослин. Виготовлення композицій здійснюється за бажанням замовника. Якщо вам потрібен ексклюзивний вінок, для його створення будуть використані квіти, які ви виберете. При виборі композиції знову згадайте, що любив померлий, що може стати його символом. Як основа для композиції використовуються ялинові гілки, листя папороті, штучні декоративні елементи. Квіти зазвичай знаходяться в центральній частині. Такі вироби символізують глибоку скорботу по покійному та використовуються для прикраси місця поховання.

ціна від 4500 грн.

№1

№2

№3

№4

№5

№6

№7

№8

№9

№10

№11

№12

№13

№14

№15

№16

№17

№18

№19

№20

№21

№22

№23

№24

№25

№26

№27

№28

№29

№30

№31

№32Ритуальні вінки зі штучних квітів

Існує безліч варіантів виконання вінків – овальні, круглі, хрестоподібні, вінки – кошики, а також авторські композиції. Традиційною формою жалобного вінка є округлі (символ відродження до нового життя та нескінченності нашого буття).

В асортименті компанії «Ритуал Сервіс» представлені вінки на похорон із живих та штучних квітів. Композиції з живих квітів найбільше прикрашають траурну процесію, підкреслюючи або високий статус покійного, або особливе ставлення до близької дорогої людини, висловлюючи тим самим глибоку скорботу, невтішну втрату. Вартість таких вінків обійдеться значно дорожче, ніж композицій, складених зі штучних матеріалів, а деякі квіти, що використовуються в композиціях, мають ще й так звану сезонність.

Вінки та жалобні композиції зі штучних квітів сьогодні мають величезний асортимент. Все нові й більш технологічні матеріали, які використовуються виготовлення квітів і хвої, настільки близько повторюють природну текстуру, що не професіоналу складно розрізнити штучні чи живі квіти становлять вінок, не доторкнувшись їх. Також, застосування нових якісних матеріалів у виготовленні штучних композицій дозволяє надовго зберігати первісний охайний вид виробу, незалежно від місця його покладання, чи це цвинтар, монумент чи оформлення жалобного залу.

Ціна вінків ритуальних, як правило, залежить безпосередньо від розмірів атрибуту, конфігурації, кольорів, що використовуються для їх виготовлення, матеріалу траурної стрічки та виконання друку на ній.

Контакти

Ритуальна служба «Рітуал-Сервіс»

Ритуальні послуги в Києві та області, оформлення всіх документів та організація похорону, ми працюємо цілодобово!

Наша адреса: м. Київ Вул. Ольжича 21

Наші телефони:

☎(044) 209 19 79; ☎(063) 446 41 20;

☎(093) 799 66 76; ☎(067) 500 17 01.

office@ritual-service.kiev.ua